• Filiala Timisoara

    Filiala Timisoara Tel: 0727 520 878 E-mail: timisoara@inforenergetica.ro...

  • Arad

    Filiala Arad Tel: 0740 130 276 E-mail: arad@inforenergetica.ro...

  • Oradea

    Filiala Oradea Tel: 0741 65 0123 E-mail: oradea@inforenergetica.ro...

  • Baia Mare

    Filiala Baia Mare Tel: 0722 502 739 E-mail: baiamare@inforenergetica.ro...

  • Satu Mare

    Filiala Satu Mare Tel: 0746 975 455 E-mail: satumare@inforenergetica.ro...

  • Alexandria

    Filiala Alexandria Tel: 0740 130 276 E-mail: alexandria@inforenergetica.ro...

  • Braila

    Filiala Braila Tel: 0742 156 188, 0726 268 754 Fax: 0239 617 694...

  • Giurgiu

    Filiala Giurgiu Tel: 0721 424 219 E-mail: giurgiu@inforenergetica.ro...

  • Buzau

    Filiala Buzau Tel: 0744 318 909 E-mail: buzau@inforenergetica.ro...

  • Constanta

    Filiala Constanta Tel: 0721 235 873 E-mail: constanta@inforenergetica.ro...

  • Focsani

    Filiala Focsani Tel: 0747 031 457 E-mail: focsani@inforenergetica.ro...

  • Galati

    Filiala Galati Tel: 0744 560 729 Fax: 0336 814 345 E-mail: galati@inforenergetica.ro...

  • Suceava

    Filiala Suceava Tel: 0740 132 179 E-mail: suceava@inforenergetica.ro...

  • Iasi

    Filiala Iasi Tel: 0741 192 579 E-mail: iasi@inforenergetica.ro...

  • Piatra Neamt

    Filiala Piatra Neamt Tel: 0723 606 412 E-mail: piatraneamt@inforenergetica.ro...

  • Bacau

    Filiala Bacau Tel: 0744 936 222 E-mail: bacau@inforenergetica.ro...

  • Vaslui

    Filiala Vaslui Tel: 0728 116 980 E-mail: vaslui@inforenergetica.ro...

  • Pitesti

    Filiala Pitesti Tel: 0737 225 373 E-mail: pitesti@inforenergetica.ro...

  • Craiova

    Filiala Craiova Tel: 0721 424 219 E-mail: craiova@inforenergetica.ro...

  • Ploiesti

    Filiala Ploiesti Tel: 0742 015 630 Email: ploiesti@inforenergetica.ro...

  • Brasov

    Filiala Brasov Tel: 0722 321 805 E-mail: brasov@inforenergetica.ro...

  • Sibiu

    Filiala Sibiu Tel: 0744 796 188 E-mail: sibiu@inforenergetica.ro...

  • Hunedoara

    Filiala Hunedoara Tel: 0723 382 242 E-mail: hunedoara@inforenergetica.ro...

  • Targu Mures

    Filiala Targu Mures Tel: 0740 891 524 E-mail: targumures@inforenergetica.ro...

  • Bucuresti

    ...